Kalendarz zajęć ( 3.0 | FitFabric Zgierska)

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 14 do 20-10-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Paweł Walkowski

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Paweł Walkowski

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

   
08:15
50 min

KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY

Paweł Pawlak

SALA BODY MENTAL

 
50 min

KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY

Paweł Pawlak

SALA BODY MENTAL

       
09:00
50 min

SHAPE

Ewelina Psut

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

50 min

STRETCHING

Karolina Czerkawska

SALA FIT

50 min

FIT BALL

Katarzyna Jassa

SALA FIT

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Katarzyna Jassa

SALA FIT

50 min

(HARD) CORE

Aleksandra Kwasiborska

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Paweł Walkowski

CROSS FABRIC

 
       
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Karolina Czerkawska

SALA BODY MENTAL

 
10:00
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewelina Psut

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

50 min

SEXI PUPA

Karolina Czerkawska

SALA FIT

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Katarzyna Jassa

SALA BODY MENTAL

50 min

STRETCHING

Katarzyna Jassa

SALA BODY MENTAL

50 min

JOGA MINDFULNESS

Michał Czerny

SALA BODY MENTAL

50 min

MOBILITY

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

50 min

TBC

Eliza Wnuk

SALA FIT

         
50 min

SEXI PUPA

Ewelina Psut

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

 
10:30          
50 min

FIT BIKE

Aleksandra Kwasiborska

SALA FIT BIKE

 
11:00          
50 min

(HARD) CORE

Ewelina Psut

SALA FIT

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Eliza Wnuk

SALA BODY MENTAL

50 min

FIT BALL

Katarzyna Kasica

SALA BODY MENTAL

 
11:30            
50 min

FIT BIKE

Marta Irek

SALA FIT BIKE

12:00          
50 min

PUMP

Katarzyna Kasica

SALA FIT

 
13:00            
50 min

INTERWAŁ BOKSERSKI

Piotr Szczodrowski

SALA BODY MENTAL

17:00
80 min

JOGA

Michał Czerny

SALA BODY MENTAL

50 min

FAT KILLER

Agnieszka Gutović

SALA FIT

50 min

PUMP

Ula Rzepkowska

SALA FIT

 
80 min

JOGA

Aleksandra Ziomek

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

   
     
50 min

ZUMBA ®

Katarzyna Królak

SALA FIT

17:30  
50 min

STRETCHING

Katarzyna Jassa

SALA BODY MENTAL

 
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Joanna Sowińska

SALA BODY MENTAL

     
18:00
50 min

TABATA

Arkadiusz Matuszak

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Agnieszka Gutović

SALA FIT

50 min

CORE POWER

Ula Rzepkowska

SALA FIT

50 min

AEROBOX

Luiza Avagyan

SALA FIT

50 min

SHAPE

Agnieszka Gutović

SALA FIT

   
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

50 min

FULL BODY WORKOUT (FBW)

Paweł Walkowski

CROSS FABRIC

50 min

CROSS GIRLS

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

50 min

FULL BODY WORKOUT (FBW)

Paweł Walkowski

CROSS FABRIC

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

18:30
50 min

FIT BIKE

Ewelina Krajewska

SALA FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Marta Irek

SALA FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Marcin Ruszczyk

SALA FIT BIKE

 
50 min

FIT BIKE

Marcin Ruszczyk

SALA FIT BIKE

   
50 min

STEP BASIC

Ula Rzepkowska

SALA BODY MENTAL

50 min

KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY

Paweł Pawlak

SALA BODY MENTAL

50 min

ZUMBA ®

Katarzyna Królak

SALA BODY MENTAL

50 min

KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY

Paweł Pawlak

SALA BODY MENTAL

19:00
50 min

CIĘŻARY- TECHNIKA

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

50 min

AEROBOX

Luiza Avagyan

SALA FIT

50 min

CROSS FABRIC

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

50 min

CROSS INTERVAL

Paweł Walkowski

CROSS FABRIC

50 min

CIĘŻARY- TECHNIKA

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

   
50 min

POWER PUMP

Zuzanna Śledzińska

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

50 min

CROSS INTERVAL

Paweł Walkowski

CROSS FABRIC

50 min

TBC

Marcin Zierałko

SALA FIT

50 min

PŁASKI BRZUCH

Karolina Czerkawska

SALA FIT

50 min

TRENING OBWODOWY

Agnieszka Gutović

SALA FIT

19:30    
50 min

TURBO SHAPE

Katarzyna Kasica

SALA BODY MENTAL

50 min

SALSATION ®

Dominik Sochacki

SALA BODY MENTAL

50 min

FIT BALL

Katarzyna Kasica

SALA BODY MENTAL

   
20:00
50 min

SHAPE

Ula Rzepkowska

SALA FIT

50 min

SEXI PUPA

Katarzyna Kasica

SALA FIT

50 min

FIT BIKE

Ewelina Krajewska

SALA FIT BIKE

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Ula Rzepkowska

SALA FIT

50 min

FIT BIKE

Marcin Ruszczyk

SALA FIT BIKE

   
   
50 min

MOBILITY

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

50 min

FIT BIKE

Aleksandra Kwasiborska

SALA FIT BIKE

 
50 min

STEP CHOREO

Marcin Zierałko

SALA FIT

 
← →