Kalendarz zajęć ( 3.0 | FitFabric Zgierska)

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 06 do 12-07-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Paweł Walkowski

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

 
50 min

CROSS FABRIC

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

 
50 min

CROSS FABRIC

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

   
09:00  
50 min

SHAPE

Karolina Czerkawska

SALA FIT

   
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Karolina Czerkawska

SALA BODY MENTAL

50 min

JUMPit

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

 
10:00  
50 min

STRETCHING

Karolina Czerkawska

SALA BODY MENTAL

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Marcin Zierałko

SALA BODY MENTAL

 
50 min

JOGA MINDFULNESS

Michał Czerny

SALA BODY MENTAL

50 min

SEXI PUPA

Agnieszka Gutović

SALA FIT

50 min

TBC

Ula Rzepkowska

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

11:00          
50 min

FIT BALL

Katarzyna Kasica

SALA BODY MENTAL

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ula Rzepkowska

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

50 min

FIT BIKE

Marta Woskowicz

SALA FIT BIKE

 
11:30            
50 min

FIT BIKE

Marta Irek

SALA FIT BIKE

17:00
80 min

JOGA

Anna Gajdowicz

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

     
80 min

JOGA

Alicja Czapska

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

   
17:30    
50 min

FIT BIKE

Adam Wójcik

SALA FIT BIKE

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Joanna Sowińska

SALA BODY MENTAL

50 min

FIT BIKE

Marta Woskowicz

SALA FIT BIKE

ZASTĘPSTWO

   
50 min

JUMPit

Marcin Ruszczyk

SALA BODY MENTAL

   
18:00
50 min

TABATA

Karolina Czerkawska

SALA FIT

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Agnieszka Gutović

SALA FIT

50 min

CORE POWER

Ula Rzepkowska

SALA FIT

50 min

FULL BODY WORKOUT (FBW)

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

50 min

SHAPE

Agnieszka Gutović

SALA FIT

   
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

50 min

FULL BODY WORKOUT (FBW)

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

50 min

CROSS GIRLS

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

50 min

PŁASKI BRZUCH

Izabela Słotwińska

SALA FIT

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Jakub Kołodziejski

CROSS FABRIC

18:30
50 min

FIT BIKE

Ewelina Krajewska

SALA FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Marta Irek

SALA FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Marcin Ruszczyk

SALA FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Adam Wójcik

SALA FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Marta Woskowicz

SALA FIT BIKE

ZASTĘPSTWO

   
50 min

STEP CHOREO

Ula Rzepkowska

SALA BODY MENTAL

 
50 min

ZUMBA ®

Katarzyna Królak

SALA BODY MENTAL

   
19:00
50 min

TURBO SHAPE

Katarzyna Kasica

SALA FIT

 
50 min

TBC

Marcin Zierałko

SALA FIT

 
50 min

TRENING OBWODOWY

Agnieszka Gutović

SALA FIT

   
19:30
50 min

FIT BIKE

Aleksandra Kubiak

SALA FIT BIKE

   
50 min

SALSATION ®

Dominik Sochacki

SALA BODY MENTAL

     
20:00
50 min

SHAPE

Ula Rzepkowska

SALA FIT

50 min

SEXI PUPA

Katarzyna Kasica

SALA FIT

50 min

STEP CHOREO

Marcin Zierałko

SALA FIT

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Ula Rzepkowska

SALA FIT

     
     
50 min

FIT BIKE

Aleksandra Kwasiborska

SALA FIT BIKE

← →